Firma

_MG_2037_as_Smart_Object-1-1-min

Tworzymy świat piękniejszym – jest mottem przewodnim naszej firmy. Już od początku 2000 roku działamy z powodzeniem w branży architektury krajobrazu, podnosząc własne kwalifikacje, zdobywając wiedzę praktyczną oraz poznając specyfikę tego segmentu rynku. Ze względu na duże zainteresowanie i uznanie naszej pracy, na początku roku 2008 postanowiliśmy połączyć wiedzę i umiejętności, powołując do życia firmę – Kotwas&Cyranowicz Architektura Krajobrazu S.C.

Profil firmy skupia się na kompleksowych realizacjach w zakresie szeroko rozumianych terenów zielonych, począwszy od prac projektowych, kosztorysowych, kończąc na wykonawstwie. Stawiając zawsze na wysoką jakość świadczonych przez nas usług, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów oraz stale poszerzamy nasze zaplecze techniczne, przez co zadania nam powierzane realizujemy zawsze wg ustalonego harmonogramu – czasowo i fachowo. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy oraz gminy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi projektami, realizacjami oraz ofertą. Jesteśmy przekonani, iż podejmując współpracę, będziemy razem z Państwem tworzyć świat piękniejszym.

Krzysztof Kotwas

Bartosz Cyranowicz

_MG_1419_as_Smart_Object-white-min
0
abouticon1

lat na rynku

0
abouticon2

udanych realizacji

0
abouticon3

m2 ułożonej kostki

0
abouticon4

posadzonych roślin

,,Najlepszy moment, żeby zasadzić drzewo, był 20 lat temu. Drugi najlepszy moment jest teraz.”

O nas
Krzysztof Kotwas architekt krajobrazu
Bartosz Cyranowicz architekt krajobrazu
współpraca

umów się na bezpłatną wizytę