Współpraca

CBK Centrum Brukarskie Kluczewo

Centrum Brukarskie Kluczewo to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Współpraca Kotwas&Cyranowicz z CBK, to przeszło 5 lat partnerstwa w zakresie projektowania nawierzchni oraz realizacji związanych z zamówieniami miejskimi, jak również z ogrodami przydomowymi i licznymi pracami brukarskimi. Od 2017 roku firma jest oficjalnym dystrybutorem oraz składem fabrycznym firmy POLBRUK w regionie.

DerDrew

Lokalna firma, świadcząca wysokiej jakości usługi stolarskie. Od blisko trzech lat korzystamy z ich usług w zakresie budowy drewnianych schodów, wiat, altan oraz tarasów.

GreenUrbanPlanning Barbara Kotwas

Profil firmy skupia się na szeroko rozumianym projektowaniu zagospodarowania terenu, poprzez projekty w skali parków, ogrodów, nawierzchni dróg i parkingów, zielonych podwórek oraz aranżacji zieleni wokół restauracji KFC. Współpraca Kotwas&Cyranowicz i GreenUrbanPlanning to blisko 9 lat, udanych realizacji, m.in. budowy ogrodów, wykonania prac brukarskich oraz realizacji największych terenów Zielonych Podwórek i Zielonych Przedogródków Szczecina.

GryfStone

Hurtownia kostki betonowej i kamienia, oferująca bogaty i zróżnicowany wybór materiałów do budowy i wykończenia przestrzeni miejskich, ogrodów, tarasów i podjazdów. Firma w swoim porto folio produktów posiada również chemię budowlaną, ogrodzenia, gabiony, jak również elementy małej architektury, donice i gazony.

KADO Hurtownia Kostki Brukowej i Kamienia

Firma opiera swoją działalność na sprzedaży kostki brukowej: dekoracyjnej, betonowej i granitowej, a także małych elementów architektury ogrodowej, w tym ozdobnych żwirów i otoczaków. Współpraca Kotwas&Cyranowicz i Kado sięga 10 lat, w ciągu których zrealizowaliśmy wiele prac brukarskich w zakresie podjazdów, dróg, parkingów, jak i elementów uzupełniających w ogrodach, Zielonych Podwórkach oraz Zielonych Przedogródkach Szczecina.

MS Studo Maciej Szymula

Z Maciejem współpracujemy od ponad 5 lat. Jest profesjonalistom, w każdym znaczeniu tego słowa. Połączenie pasji życiowej Macieja, jaką jest fotografia z olbrzymim doświadczeniem, powoduje że jego sesji są zawsze nietuzinkowe, zaś emocje w nich zawarte, latami budzą uśmiech na twarzy kolejnych zadowolonych klientów.

Centrum Ogrodnicze Rajski Ogród

Jedna z najstarszych firm w Szczecinie i regionie. Działa nieprzerwanie od 1989 roku, dla nas wszystkich, dla których istotna jest zieleń w życiu. W Rajskim Ogrodzie znajdziemy wszystko co potrzebne i niezbędne do ogrodu, na działkę, balkon i taras. Centrum Ogrodnicze to najwyższej jakości asortyment drzew, krzewów, kwiatów.

Serafin Maszyny

Firma Serafin PHU to przedsiębiorstwo działają od 2005 roku na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa. Produkty przez nich promowane można spotkać w wielu polskich firmach. Wizytówką Serafin Maszyny jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. Na przestrzeni ostatnich lat zdobyli zaufanie takich uznanych Klientów jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH i Kotwas&Cyranowicz Architektura Krajobrazu S.C.

Smętowice Szkółka Drzew i Krzewów

Szkółka istnieje od 1999 roku i skupia się na produkcji roślin iglastych, liściastych, owocowych oraz bylin, przykładając szczególną uwagę do jak najlepszej jakości roślin. Na obszarze blisko 20 ha, szkółka oferuje kilkaset gatunków i odmian roślin w pojemnikach oraz kopanych z gruntu. Dewizą firmy jest również fachowe doradztwo, porady w zakresie dobru i pielęgnacji roślin oraz miła i kompetentna obsługa.

Snickers Workwear

Snickers Workwear jest potentatem i jedną z wiodących marek w przemyśle ubrań roboczych. Profil firmy skupia się m.in. na rozwijaniu produkcji innowacyjnej odzieży roboczej opierając się na rzeczywistych potrzebach wykwalifikowanych rzemieślników, którzy muszą być pewni swojego ekwipunku. Z hurtownią KRIS oficjalnym dystrybutorem marki Snickers Workwear, współpracujemy od przeszło 6 lat, dzięki czemu nasi profesjonalni pracownicy mają zapewnione maksymalne bezpieczeństwo, ochronę i funkcjonalność odzieży roboczej.

TLS Developer

Szczecińska firma TLS DEVELOPER Szykuć sp.j. jest firmą rodzinną, powstałą w 2006 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno w zakresie projektowania oraz budownictwa, firma może pochwalić się w swoim portofolio, licznymi realizacjami pojedynczych budynków, jak i osiedlami domów jednorodzinnych. Współpraca Kotwas&Cyranowicz i TLS Developer to już ponad 2 lata dynamicznej i pełnej satysfakcji współpracy w segmencie usług brukarskich. Dzięki tej współpracy proces budowy nawierzchni czy ukształtowania terenu przebiega szybko i sprawnie.