Usługi projektowe / doradztwo

Jesteśmy architektami krajobrazu. Naszą pasją jest projektowanie krajobrazów wokół nas, zmiennych, niecodziennych będących zaspokojeniem potrzeb naszych klientów i nas samych. Kochamy to co robimy, a robimy najlepiej jak potrafimy.

Profesjonalne, świadome projektowanie, połączone z doradztwem, poparte wieloletnim doświadczeniem, powoduję, iż usługa projektowa przez nas oferowana jest zawsze na najwyższym poziomie.

Zarys, szkic, koncepcja, planowanie i w wersji ostatecznej projekt zagospodarowania terenu jest zadaniem bardzo ekscytującym, które daje nam prawdziwą satysfakcję. Projektujemy w różnej skali i w zróżnicowanej stylistyce. W naszych realizacjach znajdą Państwo, projektu ogrodów przydomowych, ogrody tematyczne (ogrody nowoczesne, ogrody swobodne, ogrody naturalistyczne, ogrody różane, ogrody historyczne), jak również projekty Zielonych Podwórek i projekty Zielonych Przedogródków Szczecina. Dzięki zaś współpracy z lokalnymi developerami, wykonaliśmy projekty zagospodarowania terenu dla zespołów zabudowy wielorodzinnej.

Na etapie projektu ogrodu lub szerzej pojętego zagospodarowania terenu, pokażemy całe spektrum możliwości, jakie kryje Państwa teren.  Z pozoru banalny, nie kryjący w sobie nic kawałek ziemi, może dzięki nam, stać się przestrzenią ciekawą, nieformalną tudzież intrygującą i zaskakującą

Na etapie projektu, doradzimy Państwu wszelkie materiały z których możemy zbudować przestrzeń, począwszy od omówienia kompleksowych prac ziemnych, w zakresie m.in. systemy automatycznego nawodnienia, siatki na kreta, drenaży, studni chłonnych, poprzez prace brukarskie w zakresie m.in. doboru podbudowy, kostki brukowej, klinkierowej lub granitowej, kończąc na specyfikacji doboru roślinnego, rodzaju trawnika z rolki i oświetlenia.