Usługi brukarskie

Świadczymy profesjonalne usługi brukarskie w pełnym zakresie, począwszy od kompleksowych robót ziemnych (m.in. korytowanie, wymiana lub stabilizacja gruntu), poprzez przygotowanie kolejnych warstw nośnych, skończywszy na układaniu kostki betonowej, granitowej lub klinkierowej. Świadczymy usługi brukarskie w Szczecinie oraz w granicach województwa zachodniopomorskiego.

Brukarstwo – element rzemiosła budowlanego, opartego na budowaniu struktury utwardzonej w przestrzeni ogrodu czy parku

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie od robót brukarskich związanych z budową podjazdu do domu, ścieżek w ogrodzie, poprzez usługi brukarskie polegające na budowie dróg, parkingów i placów, skończywszy na wysoce specjalistycznych pracach związanych z budową m.in. tarasów.

Usługi brukarskie – inżynieryjna i materiałowa łamigłówka w charakterystyce doboru właściwości i parametrów do konkretnego zlecenia

Od wielu lat stosujemy materiały budowlane jedynie sprawdzonych producentów, takich jak Polbruk, Libet, Pozbruk, Bruk Bet, Semmerlock, Joniec, Opoczno. Wykonujmy usługi brukarskie również w zakresie spoinowania fugami żywicznymi oraz impregnowania bruków i ceramiki przez nas wbudowanych. Proponowanym uzupełnieniem zakresu układania bruku jest montaż odwodnień liniowych oraz punktowych, odprowadzających wodę opadową z nawierzchni utwardzonych do istniejącej kanalizacji deszczowej lub studni chłonnych.

Terminowość, odpowiedzialność i rzetelność – prace brukarskie na najwyższym poziomie

Posiadany obecnie park maszynowy sprawia, iż jesteśmy całkowicie niezależni, przez co roboty brukarskie nam powierzane zawsze wykonywane są na czas, solidnie i fachowo. W zakresie usług brukarskich wykonujemy również pomiary wysokościowe, niwelacje terenu oraz tyczenie. Udzielamy gwarancji od 36 do 60 miesięcy na wykonywane przez nas usługi.