Trawniki z rolki

Najbardziej wyczekiwany etap każdego ogrodu. Po praca ziemnych, montażu systemu nawadniania, wykonaniu kompleksowych prac brukarskich oraz posadzeniu drzew i krzewów, nic bardziej nie cieszy wzroku od pięknego, żywo zielonego trawnika z rolki

Sezonowany, 1,5-2 letni trawnik, regularnie podlewany, nawożony, strzyżony na najlepszych plantacjach w Polsce, powala swoją jakością. Równo ścięty z pola, układa się znakomicie na ogrodzie. Po dwóch tygodniach od rozłożenia, można w pełni cieszyć się z możliwości jakie daje.

Trawniki z rolki przez nas stosowane, mają zastosowanie jako nawierzchnie o następującej charakterystyce: sportowa – boiska (z certyfikatem UEFA), premium – ogrody oraz trawa krajobrazowe – parki, miejsca użyteczności publicznej. Nowością są trawniki sportowe hybrydowe z domieszką syntetyczną, jako najwyższej klasy trawniki pod miejsca bramkowe na boisku lub dla najbardziej wymagających klientów (trawnik jest zielony przez cały rok)

Prawidłowo przygotowane profile glebowe pod trawnik, przepuszczalność warstw oraz profesjonalnie wykonany system nawadniania przy regularnym koszeniu, mają zasadnicze koszenie na jakość trawnika przez kolejne lata użytkowania.

Ważnym elementem budowy trawnika jest również oszacowanie potrzeby wykonania montażu siatki na kreta oraz, co jest coraz bardziej popularne, wykorzystania dla celów koszenia robotów. Inteligentne urządzenia odciążają nas w codziennych obowiązkach, kosząc regularnie darń w ogrodzie.