Systemy nawadniające

W pełni zautomatyzowany system nawadniający stanowi jeden z najważniejszych etapów wykonywania zagospodarowania terenu. To właśnie on zasadniczy wpływ na wygląd naszego trawnika i posadzonych roślin.

Profesjonalne wykonane systemy automatycznego nawadniania, wpływają na żywotność naszych roślin oraz trawnika. Równomierne zraszanie trawnika ma duży udział przy rozpuszczaniu się nawozów, których wpływ będzie widoczny na całości nawierzchni trawiastych.

Systemy nawadniania wykonujemy w oparciu o sprawdzone marki, takie jak: Hunter, Rain Bird, Weathermatic, Gardena. Założony przez nas system będzie działał idealnie przez lata, a poprzez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zaopiekujemy się jego konserwacją. Nie ma ogrodu w którym nie dalibyśmy rady założyć systemu nawadniającego.

Jesteśmy w stanie podłączyć się systemem nawadniającym do pomp głębinowych i studni chłonnych, jak również do zbiorników zbierających wodę deszczową.

Najnowszą propozycją, jaką obecnie oferujemy jest podłączenie systemy automatycznego nawadniania pod inteligentne sterowanie – inteligentny dom. Wówczas możemy mieć pełną kontrolę, pełen dostęp do wszelkich opcji systemu nawadniania, poprzez urządzenia mobilne – tablet, laptop, smart fon przez 24h, 365 dni w roku, z każdego miejsca na świecie.