Prace brukarskie – Szczecin

Specjalizujemy się w pracach brukarskich, których realizacja jest wymagająca, nietypowa lub tych z gatunku „niemożliwych do wykonania”. Przez ostatnie 10 lat prowadzenia naszej firmy, skupiliśmy wokół siebie brukarzy o najwyższych kwalifikacjach. Owi brukarze, poprzez swój profesjonalizm, są w stanie z najwyższą precyzją wykonać każde przez nas zakontraktowane zlecenie w Szczecinie lub innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego.

W strukturze naszej firmy prace brukarskie stanowią niezwykle ważny element realizacji każdej przestrzeni budowanej przez nas. Wykonujemy je bazie wszelkich dostępnych materiałów, tj. zróżnicowanych bruków i produktów betonowych (okładzin, stopni, palisad, murków, ogrodzeń), różnej kalibracji i uziarnieniu granitów, bazaltów, piaskowców, jak również całej gamy elementów klinkierowych. Brukarz przez nas zatrudniany, na samodzielnym stanowisku, to gwarancja co najmniej 5 lat doświadczenia pracy w naszej firmie.

Wykonujemy prace brukarskie według własnych projektów…

… ale też według projektów tzw. zewnętrznych – innych biur projektowych lub Inwestora. Skala wykonywania prac brukarskich przez nasza firmę jest bardzo zróżnicowana, co z pewnością można zaobserwować w tejże zakładce.