Kompleksowe roboty ziemne

Dla każdego projektowanego ogrodu czy podjazdu, niezbędne na etapie wykonawczym ,są kompleksowe roboty ziemne. Jest to często pierwszy krok w powstawaniu nowej aranżacji przestrzeni.
Roboty ziemne i związane z tym przygotowanie terenu, są niezwykle ważnym elementem składowym realizacji zagospodarowania terenu. Jak precyzyjnie i rzetelnie przygotujemy teren pod dalsze prace, tym efekt końcowy będzie lepszy, zaś po paru latach użytkowania nie spotkamy się z niemiłym zaskoczeniem, np. osiadania podjazdu czy wiecznego efektu „gąbki” na trawniku. Profesjonalne przygotowanie terenu, w oparciu o roboty ziemne, z całą pewnością będzie wpływało na Państwa satysfakcję z korzystania z całości ogrodu, czy wybranego fragmentu zagospodarowania terenu.
Odpowiedni profil glebowy pod trawnik, prawidłowo przygotowane koryto pod podjazdu i nawierzchnie czy przemyślane i prawidło przeprowadzone skarpowania i tarasowania terenu są nieodzownym elementem rzetelnie wykonanej pracy. Prace ziemne, to najbardziej „brudny i żmudny” etap prac w danej przestrzeni, ale to on stanowi fundament dla pozostałych prac. Im trwalszy fundament tym lepszy każdy kolejny etap prac.